fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 100001273-002

PUMA SWIM MEN COLOR BLOCK MID SHORTS 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 100001273-002
29%
2.690,00 ден.
1.890,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Мултиколор
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Костим за капење
Спорт ЗА ЛЕТО
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Puma
30%
PUMA
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Puma
29%
PUMA
2.690,00 ден.
1.890,00 ден.
Puma