fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 100001289-001

PUMA SWIM WOMEN CROPPED RASHGUARD 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 100001289-001
29%
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
  • M
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт ЗА ЛЕТО
Производител Puma