fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 100001291-004

PUMA SWIM WOMEN HIGH WAIST BRIEF 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 100001291-004
29%
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Жолта
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин
Подгрупа Долен дел-бикини
Спорт ЗА ЛЕТО
Производител Puma


Слични производи

29%
PUMA
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
29%
PUMA
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma
29%
PUMA
1.690,00 ден.
1.190,00 ден.
Puma