fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 100001293-003

PUMA SWIM WOMEN BANDEAU TOP 1P

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 100001293-003
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
  • L
  • M
  • S
  • XS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 80% Полиамид 20% Еластин
Подгрупа Горен дел-бикини
Спорт ЗА ЛЕТО
Производител Puma


Слични производи

21%
PUMA
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Puma
31%
PUMA
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Puma
31%
PUMA
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Puma