fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1010302-1FG

Disruptor low wmn

  • Производител: FILA
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: 1010302-1FG
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.


  • 36 (0,00 cm)
    5.5
+
-

Опис