+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Disruptor CB low wmn

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010604-02X
7.390,00 ден.
4.434,00 ден.


 • 36 (0,00 cm)
  5.5
 • 37 (0,00 cm)
  6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 9.5
+
-

Нема коментари за овој производ.