fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1010605-71B

Disruptor S low wmn

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010605-71B
50%
8.090,00 ден.
3.990,00 ден.


 • 5.5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 40 (0,00 cm)
  9
 • 41 (0,00 cm)
  9.5
+
-

Опис