+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Disruptor Mesh low wmn

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010606-60K
7.390,00 ден.
3.695,00 ден.


 • 39.5 (0,00 cm)
  7
 • 8
 • 9
 • 42.5 (0,00 cm)
  9.5
+
-

Нема коментари за овој производ.