+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

Disruptor M low wmn

 • Производител: FILA
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 1010608-80C
7.390,00 ден.
4.434,00 ден.


 • 5.5
 • 37 (0,00 cm)
  6
 • 7
 • 39 (0,00 cm)
  8
 • 40 (0,00 cm)
  9
 • 9.5
+
-

Нема коментари за овој производ.