fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 1011019-80K

Disruptor F low wmn

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 1011019-80K
27%
6.790,00 ден.
4.890,00 ден.
  • 36
  • 37
  • 38
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Fila


Слични производи

29%
FILA
7.390,00 ден.
5.190,00 ден.
Fila
29%
Disruptor
7.390,00 ден.
5.190,00 ден.
Fila
29%
Disruptor
6.790,00 ден.
4.790,00 ден.
Fila
29%
FILA
7.390,00 ден.
5.190,00 ден.
Fila