fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 12122724

NEW ERA LOS ANGELES LAKERS BLKOTC

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 12122724
1.990,00 ден.
  • M/L
  • S/M
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Капи
Спорт LIFESTYLE
Производител New Era


Слични производи

NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
2.190,00 ден.
New Era
NEW
1.590,00 ден.
New Era