fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 307565-055

AIR MAX 95 BG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 307565-055
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.
 • 36.5
  4.5Y
 • 5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

NIKE
7.390,00 ден.
Nike