fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 368693-02

PUMA RS-X³ NEON FLAMME JR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 368693-02
39%
5.290,00 ден.
3.190,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

39%
PUMA
5.290,00 ден.
3.190,00 ден.
Puma