fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 368708-01

PUMA FUTURE RIDER FIREWORKS JR

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 368708-01
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma