+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
НАЈНОВО

PUMA ROMA BASIC +

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 369571-04
4.690,00 ден.


 • 41 (26,50 cm)
  7.5
 • 42 (27,00 cm)
  8
 • 42.5 (27,50 cm)
  8.5
 • 43 (28,00 cm)
  9
 • 44 (28,50 cm)
  9.5
 • 44.5 (29,00 cm)
  10
 • 45 (29,50 cm)
  10.5
+
-

Нема коментари за овој производ.