+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PUMA CELL ALIEN OG

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 369801-01
7.390,00 ден.


 • 41 (26,50 cm)
  7.5
 • 42 (27,00 cm)
  8
 • 43 (28,00 cm)
  9
 • 44 (28,50 cm)
  9.5
 • 45 (29,50 cm)
  10.5
+
-

Нема коментари за овој производ.