fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 369967-01

PUMA RS-X BLADE RUNNER

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 369967-01
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

19%
PUMA
8.090,00 ден.
6.490,00 ден.
Puma