+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

PUMA CALI PATENT JR

 • Производител: Puma
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: 370139-02
4.290,00 ден.


 • 35.5 (22,00 cm)
  3
 • 36 (22,50 cm)
  3.5
 • 37 (23,00 cm)
  4
 • 37.5 (23,50 cm)
  4.5
 • 38 (24,00 cm)
  5
 • 38.5 (24,50 cm)
  5.5
 • 39 (25,00 cm)
  6
+
-

Нема коментари за овој производ.