fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 370960-01

PUMA THUNDER COLOUR BLOCK WN'S

 • Производител: Puma
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 370960-01
29%
8.090,00 ден.
5.690,00 ден.
 • 36 (22,50 cm)
  3.5
 • 37 (23,00 cm)
  4
 • 38 (24,00 cm)
  5
 • 38.5 (24,50 cm)
  5.5
 • 39 (25,00 cm)
  6
 • 40 (25,50 cm)
  6.5
+
-

Опис