fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 371149-02

PUMA RIDER GAME ON

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 371149-02
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Puma