fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 371707-01

PUMA CELL Stellar Shine Wn's

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 371707-01
29%
7.390,00 ден.
5.190,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Текстил  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma