fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 373383-07

PUMA FUTURE RIDER NEON PLAY

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373383-07
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
 • 7.5
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 43
  9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

PUMA
6.190,00 ден.
Puma
30%
PUMA
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
Puma
19%
PUMA
5.590,00 ден.
4.490,00 ден.
Puma