fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 373438-03

PUMA CALI WEDGE WN’S

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373438-03
6.190,00 ден.
 • 3.5
 • 4
 • 5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 6.5
 • 40.5
  7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Високи
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma