fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 373438-03

PUMA CALI WEDGE WN’S

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 373438-03
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
  • 6
  • 40.5
    7
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma