fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 373925-01

PUMA FUTURE RIDER PP WN'S

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 373925-01
6.190,00 ден.
 • 3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Синтетика  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
Puma