fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 374915-05

PUMA SUEDE CLASSIC XXI

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 374915-05
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
 • 41
  7.5
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 9
 • 44
  9.5
 • 44.5
  10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
Puma