fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 375105-04

PUMA PLATFORM SLIDE SUEDE

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 375105-04
19%
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
 • 35.5
  3
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 6
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Папучи
Спорт ЗА ЛЕТО
Производител Puma


Слични производи

19%
PUMA
3.090,00 ден.
2.490,00 ден.
Puma