fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 375138-02

PUMA RS-X³ SUNSET HUES WN'S

 • За возрасни
 • Шифра на производ: 375138-02
39%
6.790,00 ден.
4.090,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 37
  4
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
 • 39
  6
 • 40
  6.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Крем
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

39%
PUMA
6.790,00 ден.
4.090,00 ден.
Puma
29%
PUMA
6.790,00 ден.
4.790,00 ден.
Puma
29%
PUMA
6.790,00 ден.
4.790,00 ден.
Puma