fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 595556-01

PUMA x TYAKASHA Hoodie

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 595556-01
29%
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Puma