fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 596291-17

PUMA TFS Woven Track Jacket

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 596291-17
29%
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

TFS
3.690,00 ден.
Puma
TFS
3.690,00 ден.
Puma