fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 596291-32

PUMA TFS Woven Track Jacket

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 596291-32
29%
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Puma