fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 596293-01

PUMA TFS Woven Track Pant

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 596293-01
30%
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Puma