fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597180-02

PUMA CSM Cropped Hoody

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597180-02
30%
4.990,00 ден.
3.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 83% Памук 17% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Puma