fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597641-02

Classics Sleeveless Body Puma White

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597641-02
2.490,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Маици
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи