fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597644-01

Classics Straight Leg Pant Full length Puma

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597644-01
3.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 68% Памук 32% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

Classics
4.290,00 ден.
Puma