fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597647-01

Classics Ribbed Tight SS Dress Puma Black

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597647-01
3.390,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 96% Полиестер 4% Еластин
Подгрупа Фустани
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

29%
PUMA
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
Puma