fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597748-25

TFS Half Zip Crew Glowing Pink Puma

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597748-25
3.690,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 67% Памук 27% Полиестер 6% Еластин
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

29%
PUMA
4.690,00 ден.
3.290,00 ден.
Puma
TFS
3.690,00 ден.
Puma