fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 597894-01

PUMA Recheck Pack Pants Wmns

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 597894-01
18%
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал 68% Памук 32% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Puma


Слични производи

30%
PUMA
3.690,00 ден.
2.583,00 ден.
Puma