fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 598639-01

PUMA x MR DOODLE Hoodie Puma Black

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 598639-01
28%
4.990,00 ден.
3.590,00 ден.
  • S
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Памук
Подгрупа Блузони
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma