fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 598642-02

PUMA x MR DOODLE AOP Tee Puma White-AOP

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 598642-02
28%
2.490,00 ден.
1.790,00 ден.
  • S
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Памук
Подгрупа Маици
Спорт LIFESTYLE
Производител Puma


Слични производи

PUMA
2.490,00 ден.
Puma
PUMA
2.190,00 ден.
Puma