fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 682326-A033

TIVKA

  • Производител: FILA
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: 682326-A033
30%
4.290,00 ден.
2.990,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис