fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 688903-170

FILA Noemi AOP striped bikini

  • За возрасни
  • Шифра на производ: 688903-170
4.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал 82% Полиамид 18% Еластин
Подгрупа Костим за капење
Спорт LIFESTYLE
Производител Fila


Слични производи

FILA
3.090,00 ден.
Fila
FILA
4.290,00 ден.
Fila
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
32%
Adidas
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
1.190,00 ден.
Adidas