+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

WMNS AIR FORCE 1 '07 PRM

 • Производител: Nike
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: 896185-602
7.290,00 ден.
5.103,00 ден.


 • 37.5 (23,30 cm)
  6.5
 • 7
 • 38.5 (24,10 cm)
  7.5
 • 39 (24,50 cm)
  8
 • 40 (25,00 cm)
  8.5
+
-

Нема коментари за овој производ.