fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 905348-104

AIR MAX 95 BG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 905348-104
20%
7.390,00 ден.
5.890,00 ден.
 • 4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 6Y
 • 6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа  Постава: Текстил  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike