fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 943345-001

NIKE AIR MAX 270 BG

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: 943345-001
8.290,00 ден.
 • 36.5
  4.5Y
 • 37.5
  5Y
 • 38
  5.5Y
 • 38.5
  6Y
 • 39
  6.5Y
 • 40
  7Y
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike


Слични производи

AIR
8.290,00 ден.
Nike