+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

NIKE AIR VAPORMAX 2019 (GS)

 • Производител: Nike
 • Возраст: За тинејџери
 • Шифра на производ: AJ2616-001
10.490,00 ден.
7.343,00 ден.


 • 36.5 (22,70 cm)
  4.5Y
 • 37.5 (23,20 cm)
  5Y
 • 38 (23,50 cm)
  5.5Y
 • 38.5 (23,80 cm)
  6Y
 • 6.5Y
 • 40 (24,60 cm)
  7Y
+
-

Нема коментари за овој производ.