fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AO0354-100

WMNS NIKE ZOOM 2K

 • За возрасни
 • Шифра на производ: AO0354-100
6.090,00 ден.
 • 36.5
  6
 • 37.5
  6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Платно  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Nike