fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AO2132-601

WMNS AIR FORCE 1 '07 ESS

 • Производител: Nike
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AO2132-601
19%
6.590,00 ден.
5.290,00 ден.


 • 37.5 (23,30 cm)
  6.5
 • 38 (23,70 cm)
  7
 • 39 (24,50 cm)
  8
 • 40 (25,00 cm)
  8.5
 • 9.5
+
-

Опис