fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 AQ1134

Adidas SAMBAROSE W

 • За возрасни
 • Шифра на производ: AQ1134
19%
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
 • 4
 • 4.5
 • 38
  5
 • 5.5
 • 39
  6
 • 6.5
 • 7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт LIFESTYLE
Производител Adidas


Слични производи

19%
Adidas
6.190,00 ден.
4.990,00 ден.
Adidas