+389 2 3078 801 ONLINESHOP@CITYBOX.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

SUPERSTAR

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За возрасни
 • Шифра на производ: AQ3091
6.190,00 ден.


 • 3.5
 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 4.5
 • 5
 • 38.5 (24,00 cm)
  5.5
 • 6
 • 40 (25,00 cm)
  6.5
 • 40.5 (25,50 cm)
  7
 • 7.5
+
-

Нема коментари за овој производ.